Piatok 22. marec 2019, meniny má Beňadik

Rodinné domy Lesopark Senec

Pokračovaním úspešnej I. etapy projektu Lesopark Senec je výstavba rodinných domov. Blízkosť zelene ako aj dostupnosť do Senca umožní novým majiteľom spojiť pocit kľudovej zóny s komfortom mestého bývania.

Z architektonického hľadiska sú rodinné domy kubickej formy. Na rodinných domoch sú uplatnené moderné princípy pre tvarovanie objemov, umiestňovania otvorov a využívanie materiálov. Svojím objemom a charakterom sa rodinné domy vhodne začleňujú do okolitej zástavby rodinných domov a zvyšujú estetický character územia. Farebné riešenie rešpektuje architektonicko-estetické kritériá, ktoré sú kladené na súčasnú architektúru výstavby rodinných domov.

Ponuka rodinných domov

Typ Kategória Úžitková plocha Výmera pozemku Stav Cena s DPH ( HOLODOM ) Cena s DPH ( NA KĽÚČ )
A 4 - izbový rodinný dom 117m² 345m² predaný € 0 € 0
B 4 - izbový rodinný dom 117m² 320m² predaný € 0 € 0
C 4 - izbový rodinný dom 117m² 318m² voľný € 159 900
D 4 - izbový rodinný dom 117m² 245m² predaný € 0 € 0
E 4 - izbový rodinný dom 117m² 314m² predaný
F 4 - izbový rodinný dom 117m² 313m² predaný € 0 € 0
G 4 - izbový rodinný dom 117m² 379m² predaný € 0 € 0

Každý rodinný dom má 2 nadzemné podlažia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupný priestor, ktorého súčasťou je malá technická miestnosť a vstup do WC určeného pre návštevy. Na vstupný priestor je priamo napojená obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Ku kuchyni prislúcha samostatná špajza. Súčasťou obývacej izby je architektonicky veľmi zaújmavo vyriešené schodisko sprístupňujúce 2. nadzemné podlažie. Na druhom nadzemnom podlaží je na schodisko napojená chodba, z ktorej sú prístupné dve detské izby, spálňa so samostatným šatníkom a priestranná hlavná kúpelňa s toaletou. Druhé nadzemnné podlažie je vysunuté tak, aby súčasne vytvorilo dostatočné prekrytie vstupu do rodinných domov. Z prednnej strany každého rodinného domu sú situované vždy 2 parkovacie miesta, ktoré budú slúžiť pre osobné vozidlá majiteľov rodinného domu s možnosťou moderného prestrešenia.

©2017 Všetky práva vyhradené
LIGNUS, s.r.o.
Hubeného 7
Bratislava
831 05
Slovak Republic
O nás
Projekty
Referencie
Partneri
Kontakt
Projekty
Aktuálne projekty
Realizované projekty
Design and programming by MKADVERTISING Lemon websites